KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Yeni Battlefield oyunu ekibe katılan eski askerler sayesinde daha gerçekçi olacak

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
EA stüdyosu Ripple Effect yeni bir Battlefield oyunu üzerinde çalışıyor. Oyuna dair herhangi bir bilgi verilmese de seride çıtayı yükselteceği öne sürülüyor.

Yayıncı, yeni Battlefield deneyimleri üzerindeçalıştığını açıklamıştı. Şimdi de bir sonraki oyunda gerçekçiliği artırmak için eski askerlerin tecrübelerinden yararlanacak.

Proje üzerinde şu anda DICE, Criterion, Motive ve Ripple Effect birlikte çalışıyor. Ripple Effect yakın zamanda Hire Our Heroes programı aracılığıyla iki eski askeri .
battlefield-2042-sezon-icerigi-yenilikler.jpg

Battlefield ekibi veteranlardan tavsiye alıyor

Geliştirme ekibi, bir sonraki Battlefield oyununu daha gerçekçi bir deneyim haline getirmek için Madison Daugherty ve Aaron Johnsonâın tecrübelerinden yararlanacak.

Madison Daughertyânin kariyeri askeri polis olarak başladı. Ardından lojistik subayı ve tabur operasyon subayı oldu. Üçüncü Piyade Tümeni’ne atandı ve burada 30 Blackhawk helikopterinin dağıtım müfrezesi lideriydi.

EAâin Battlefield ekibiyle üç aylık iş birliğinin ardından Ripple Effectâe Ürün Yöneticisi olarak katıldı. Daugherty, âGerçekçi askeri şeylerin nasıl göründüğü konusunda iyi geri bildirimlerde bulunabildim. Askeri gerçekçilik üzerine yönetici özetleri hazırladık.â diyor.

Ripple Effect’in yeni Ortak Oyun Yöneticisi Aaron Johnson ise eski bir yeşil bereli ve küçük birlik taktikleri eğitmeni. Kariyeri boyunca Afganistanâdan Japonyaâya ve birçok başka yere kadar görevlendirildi.

Johnson, âOrada ilk başta saldırı gücünü yönetmek ve onlara arazide manevra yaptırmak için bulunuyordum. Böylece, diğer taraftan bir yerlere hücumu yöneten adam bendim.â şeklinde konuştu.

Daha sonra, bir eğitmen olara, askerlere hareket etme, ateş etme ve çatışmada tıbbi yardım sağlama konusunda eğitim verdi. Artık tecrübelerini Battlefield ile sanal savaş alanlarına yansıtacak.

Geçen Şubat ayında tek oyunculu bir Battlefield oyunu üzerinde çalışan Ridgeline Games . Bir ay sonra DICEâın yaratıcı yönetmeni Craig Morrison .

Yine de büyük bir ekip ve veteran isimlerle seri kararlı bir şekilde yoluna devam ediyor gibi görünüyor. Gelecek haber ve duyurular için takipte kalın!