KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Yeni Witcher Oyunu Yakında Tam Üretime Girecek

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Witcher serisi, oyun dünyasında derin izler bırakmış, efsanevi bir yapım olarak kabul ediliyor. Serinin son oyunu olan The Witcher 3: Wild Hunt, 2015 yılında piyasaya sürüldü ve hem eleştirmenlerden hem de oyunculardan büyük övgüler aldı. Oyun, Geralt of Rivia‘nın epik macerasını sonlandırırken, aynı zamanda oyunculara büyük bir açık dünya, zengin bir hikaye anlatımı ve derin karakter gelişimi sundu. Şimdi ise, CD Projekt Red, Witcher evrenini yeni bir destanla genişletmeye hazırlanıyor.

Şirketin CEO’su Michal Nowakowski‘nin son açıklamalarına göre, serinin bir sonraki oyunu olan Polaris kod adlı yapım, ön üretim aşamasından çıkmaya ve tam prodüksiyon sürecine girmeye hazırlanıyor. Bu gelişme, Witcher hayranları için büyük bir heyecan kaynağı oldu.
Polaris: Yeni Bir Üçlemenin Başlangıcı

Witcher.jpg

Polaris, CD Projekt Red tarafından geliştirilen ve Witcher serisinin yeni bir üçlemesini başlatacak olan oyunun kod adı olarak biliniyor. Nowakowski,, oyunun üretim sürecinde önemli bir dönüm noktasına yaklaştığını belirtti. Şu anda 410 kişinin çalıştığı bu proje, şirketin toplam iş gücünün yaklaşık %65’ini oluşturuyor.

Polaris üzerindeki çalışmalar ilerliyor,” diyen Nowakowski, geliştirme ekibinin ön üretim aşamasının sonunu işaret edecek bir dönüm noktasına yaklaştığını ekledi. Bu, oyunun tam anlamıyla üretim sürecine girmeye hazır olduğu anlamına geliyor ve bu da oyunun çıkış tarihine bir adım daha yaklaştığımızı gösteriyor.

Oyunun detayları hala gizemini koruyor. Ancak daha önce çıkan iddialarda,Bu durum, oyunun yeni bir ana karakter veya karakterler etrafında şekillenebileceğine işaret ediyor. Hayranlar yeni ana karakterin Ciri olacağını düşünüyorlar ama ilerleyen zamanlarda daha net bilgiler gelecektir.