KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Yeni Xbox Oyun Kumandası Duyuruldu | XBOX SHOCK

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Xbox Series X ve Xbox Series S ile ilgili haberler bitmek tükenmek bilmiyor. Her gün yeni bir haber, yeni bir duyuru ortaya çıkıyor. Hepsini bir araya almak mümkün olmadığından teker teker inceleyip yazmamız gerekiyor. Bugün ise yine önemli bir gelişme oldu. XBOX yeni oyun konsolları Xbox Series X ve Xbox Series S için daha önceki tasarımlarına benzer yeni bir oyun kumandasını duyurdu.

Yeni oyun kumandası gözüme pek farklı gözükmese de teknoloji canavarları farkları yakalamayı başaracaktır.

İLGİLİ İçERİK

Xbox Shock

Yeni kumanda ile beraber yurt dışında oyuncular özelliklerini karıştırmaya başladı. Bizde ise üzülerek de olsa fiyatlar düşünülmeye başlandı. Açıkcası bu durum hepimizi üzüyor farkındayız. Ancak bu durumu birazda olsa hafifletecek bir konu var. Eğer daha önceden Xbox One oyun kumandası satın aldıysanız, bu yeni kumandayı almanıza gerek yok! Yeni çıkacak olan Xbox Series X ve Xbox Series S ile önceden çıkmış tüm Xbox oyun kumandaları uyumlu olacak!

Bunun ile beraber yeni oyun kumandası üzerinde benim dikkatimi çeken ortada 3. bir tuşun yer alması oldu. Bu tuş ile beraber istediğiniz ekran görüntüsü alabilir, video kaydı başlatabilir ve rahatlıkla paylaşabilirsiniz. Artık konsolların da kendi kayıt sistemleri olduğu için bu konuda böyle bir rahatlık kesinlikle hoş olmuş. Şahsen ben takdir ettim.

Hepimizin merak ettiği fiyat ise henüz belirli değil. Bekleyip göreceğiz fiyatlar ne kadar tatmin edecek bizleri. Muhtemelen hiç etmeyecek ama bir umuttur yaşamak. Xbox Shock ile ilgili bilgilerimiz şimdilik bu kadar.

Youtube kanalını takip etmeyi unutmayın arkadaşlar!