KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Yüzüklerin Efendisi Dizisinden Yeni Tanıtım Videosu Geldi!

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Yuzuklerin-Efendisi-Dizisi.jpg

Amazon’un yeni Yüzüklerin Efendisi dizisi ‘nden yeni bir tanıtım fragmanı geldi. Bir J.R.R Tolkien eseri olan ”Yüzüklerin Efendisi” ve ”Hobbit” kitaplarından binlerce yıl öncesinde geçecek olan diziden bir yeni tanıtım fragmanı geldi.The fate of Middle-earth is in their hands.— Prime Video (@PrimeVideo)

Herkese adından sıkça söz ettiren Yüzüklerin Efendisi, Kült yapımlar arasında sayabiliriz. Bundan dolayıdır ki Amazon Prime üzerinde yayınlanacak spin-off dizisi olan Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzüklerinin bütçesi bir diziye hatta bir filme göre inanılmaz yüksek bir miktar.

Yüzüklerin Efendisi üçlemesinin toplam yapım maliyeti 281 Milyon dolar iken Yüzüklerin Efendisi dizisinin bütçesi ise 465 milyon dolar. Ayrıca Amazon yayın hakları için tamı tamına 250 Milyon dolar ödedi. Bu yüklü miktardan dolayı olacak ki, Fragmanlarda ilk bölümlerinin dünyaya çok aşina olmayan izleyiciler için olacağına dair ipuçları bulunduruyor.
s-a6fa42e8c4dd5229b577b86e28a1f6084dc38d0e.webp
Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri

İlk sezonu 8 bölüm sürecek ve J.D. Payne ve Patrick McKay ikilisi tarafından ekrana taşınacak olan dizinin oyuncu kadrosunda ise Peter Mullan, Cynthia Addai-Robinson, Nazanin Boniadi, Benjamin Walker, Morfydd Clark, Ismael Cruz Cordova, Robert Aramayo ve Augustus Prew gibi isimler yer alıyor.

Toplamda 5 sezon ve 50 saat sürmesi planlanan “Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri” dizisi 2 Eylül 2022 tarihinde Amazon Prime üzerinden yayına başlayacak. Ana fragmana ise aşağıdan göz atabilirsiniz.