KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Zombi Oyunu Heaven Dust Switch ve PC ‘ye Geliyor!

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Heaven Dust 27 Şubatta piyasaya sürülüyor. Eski oyunları andıran, nostaljik korku oyunu hem PC hemde Nintendo Switch için geliyor. Oyun İzometrik bakış açısına sahip. One Gruel Studio tarafından geliştirilen ve Indienova tarafından yayınlanan oyun güzel olacağa benziyor.

Nintendo Switch oyunsuz olmazdı zaten. Switch üzerinde oynayabileceğimiz oyun sayısı ne kadar çok olursa o kadar çok iyi olur. Sonuçta günlük yaşantımıza baktığımız zaman dışarıda bolca çok boş vakit geçirebiliyoruz. Gerek bir yerden bir yere giderken kullandığımız taşıtlar içerisinde gerekse hastane gibi kurumlarda sıra beklerken.

Tam böyle anlar için büyük bir nimet olan Nintendo Switch, oyunsuz kalırsa çok üzülürdük. Heaven Dust, PC ‘ye çıkarken Switch üzerinde de oynayabileceğiz. Oyun Steam platformu üzerinden 7.99 Dolarlık bir fiyata sahip olacak. Bizce Türk Lirası olarak bakarsak 30-35 TL olacak gibi.

Heaven Dust Nasıl bir oyun?

çok eskiden oyunlar vardı hatırlıyor musunuz? İşte bu oyun tam o tarzı hissettirmek istemiş. 90’lı yıllardan ilham alınarak yapılan Heaven Dust, grafikleri ve atmosferi ile ekstra dikkat çekiyor. Oyun yeri geliyor yüzümüzü güldürüyor, yeri geliyor gerilim yaşattıracak derecede korkuyu hissettiriyor. Oynadığımız için değil bunu yukarıda paylaştığımız tanıtım videosundan görebiliyorsunuz.

Olay bir araştırma merkezinde geçiyor. Araştırma merkezi bir eski yıkık dökük bir konak. Tabi bu tarz oyunlarda sıkça karşılaştığımız zorlu bulmacalar bulunuyor. Oyun farklı sonlara sahip. Hikayesi ile sonunda farklı hikayeler ile karşılaşabileceksiniz. Steam linkini aşağıda bırakıyoruz.

Nintendo ile ilgili detaylı içerikler içi takip etmeyi unutmayın. Buradaniçeriklerine ulaşabilirsiniz.

MİNİMUM:
    • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
    • İşletim Sistemi:Â Windows 7, 8, 10, 32/64-bit
    • İşlemci:Â 1.6GHz or above
    • Bellek:Â 2 GB RAM
    • Ekran Kartı:Â Intel HD 4000 Series
    • Depolama:Â 2 GB kullanılabilir alan
    • Ses Kartı:Â Direct X 9.0c sound device

ÖNERİLEN:
    • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
    • İşletim Sistemi:Â Windows 10 64 bit
    • İşlemci:Â 2.4 GHz