KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Zombi Temalı Oyunlar | Çiğ Etçi Şehmuz Usta

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Başlıklar

Zombiler uzun süredir popüler kültürün içerisinde yer alıyorlar. Zombiler ile alakalı onlarca film, onlarca oyun, onlarca kitap, bir sürü dizi ve bunlarla beraber bir sürü çizgi roman bulunuyor. O kadar çok içeriğin arasından biz oyun kısmını ele alıyoruz. Bununla beraber insanların gözünden bir nebze olsun kaçmış olabileceğini düşündüğüm oyunları bu listeye alıyorum. Bu tarz listelerde olabildiğince çok popüler olmayan oyunları seçmeye çalışıyorum.

Zombi Temalı Oyunlar listemize başlayalım!

İLGİLİ İçERİK

5 Numara HOW TO SURVIVE

how-to-survive.jpg

How to Survive oyunları benim oynarken eğlendiğim oyunlardan. İnce bir mizahın işin içerisinde olması belkide beni birazcık daha fazla bağladı ama gerçekten keyifli bir oyun. Birinci ve İkinci oyun dışında bir de ilk oyunun TPS kamera açısı ile oynanabilen bir hali var. İlk oyunu oynamak isterseniz aklınızda bulunsun!

4 Numara 7 DAYS TO DIE

7-days-to-die.jpg

Adını duymuş olabilirsiniz ancak bilmeyen kişiler de kesinlikle var. Oyun ilk çıktığı zamanlarda çok fazla ilgimi çekmemişti. Son zamanlarda bir daha şans vermek istedim ve biraz denedim. Şahsen benim hala ilgimi çekmiyor ancak arkadaşlarınız ile beraber keyifli dakikalar geçirtebilir. Etrafımda kalabalık şekilde oynayanlar baya eğleniyor.

3 Numara THE WALKING DEAD SURVIVAL INSTINCT

the-walking-dead-survival-instinct.jpg

İlk çıktığı zamanlarda oyunu oynamak için can atıyordum. O kadar heyecanlandım ki internet kafeye falan indirmeye çalışmıştım. Maalesef sonradan oynayınca o kadar da kaliteli olmadığını fark ettim. Ancak Walking Dead hayranı olan insanlar için fena değil diye düşünüyorum. Denemenizde fayda var!

2 Numara STATE OF DECAY

state-of-decay.jpg

Yine belirli oyuncuların gözünden kaçabileceğini düşündüğüm bir oyun. Aslında reklamı ortalıkta dönüyor ancak nedense bizim memlekette pek fazla sesini çıkartamıyor. Eğer Xbox Game Pass almayı düşünürseniz bu oyuna da bir şans verin. Zombilerden kurtulmaya çalışan bir grubu yönetiyorsunuz eğlenceli bence.

1 Numara PROJECT ZOMBOID

project-zomboid.jpg

Hayatta kalma temalı oyunların bir çoğu zombilerden kaçmayı gerektiriyor. Buda aynı şekilden zombilerden akıllıca kaçmanızı gerektiriyor. Akıllıca diyorum çünkü koşarak uzaklaş kolay. Mesele, o zombilere karşı aklınızı ve ellerinizi kullanarak onlardan olabildiğince kendinizi başka bir yerde tutmak. Yapabilecekseniz buyrun efenim!

Zombi Temalı Oyunlar listemiz böyleydi arkadaşlar. Aralarında bir tane bile yeni duyduğunuz oyun varsa benim için çok önemli. çünkü burada yapmaya çalıştığım şey olabildiğince kenarda köşede kalmış oyunları insanların önüne sunmak.

Youtube kanalını takip etmeyi unutmayın!